Načítám…

Na Neklance 1951/5

Prodej tohoto podkrovního bytu o dispozici 1+KK a ploše 60 m2 v oblíbené části Smíchova jsme realizovali na začátku roku 2017. Kvalitní propagace na internetu a zároveň propagace v blízkém okolí měla za následek, že nemovitost si brzo našla svého kupce. Jde nám samozřejmě i o pohodlí zůčastněných stran a proto jsme zorganizovali „Den otevřených dveří“.  Na tento velký den, jsme byt perfektně připravili, aby zájemci byli bytem nadšeni. V tomto případě jsme také nabídli zajištění financování i pro kupující stranu.

Doba prodeje: leden 2017
Cena konečná: 3,49 mil. Kč

U Dívčích Hradů 3289/24

Tento luxusní byt se objevil v nabídce RE/MAX začátkem loňského roku. Jednalo se o byt 3+KK o ploše velkorysích 110 m2 + terasa 9 m2. Díky výhradnímu zastupování jsme byli schopni připravit skvělou propagaci a tím zároveň dosáhnout pro prodávajícího nejlepší podmínky. Nemovitost se kvůli dobře odvedené práci makléře prodala za cenu blížící se k 100 tis Kč / m2. Díky profesionální přípravě nemovitosti na prodej byt zaujmul nejednoho zájemce.

Doba prodeje: prosinec 2016 až únor 2017
Kupní cena: 9,8 mil. Kč

Načítám…
Načítám…

Nádražní 29/21

Byt přímo na Andělu. Jednalo se o menší byt 1+1 o ploše 30m2 s krásnou terasou orientovanou do klidného vnitrobloku. Prodávajícímu jsme doporučili, aby byt před prodejem vyklidil od osobních věcí a zároveň jsme ho profeionálně připravili na prodej. Byt jsem prodávali formou „Den otevřených dveří“ abychom zaujmuli potencionální kupce z blízkého okolí a získali tak pro prodávajícího nejlepší cenu. A to se nám podořilo. Byt si našel velmi brzy svého nového majitele, který si perfektně uložil finanční prostředky do zajímavé a perspektivní nemovitosti v žádané lokalitě. Díky dobře odvedené práci makléře majitel dosáhl na částku v přepočtu 110 tis. Kč /m2.

Doba prodeje: 7.7. až 31.7.2017
Cena konečná: 3,3 mil. Kč

Uvažujete také o prodeji ? Hledáte makléře, který pro vás udělá maximum ?

Kontakujte mne ještě dnes. Nabízím Vám nezávaznou schůzku a odhad ceny zdarma.

Volejte 607 560 420Pište na jakub.svarc@re-max.cz