S čím vším Vám můžu pomoci

Odhady nemovitosti

Majitelům nemovitostí nabízím odhad ceny zdarma. Díky obsáhlé databázi zrealizovaných prodejů sítě RE/MAX a údajům z cenových map vám vypracuji kvalitní cenový odhad, díky kterému dostanete prvotní informace, které budou pro vaše rozhodování zásadní. 

Porovnáme Vaši nemovitosti s konkurenčními nabídkami, podíváme se na její silné a slabé stránky. Zároveň Vám poradím, jak ji s minimálními náklady vylepšit. To vše na zcela nezávazné schůzce. Stačí vyplnit formulář.

 

Prodej nemovitosti

Pomohu Vám prodat vaši nemovitost rychle a bezpečně a ještě k tomu bez starostí. O vše se postarám. Tak jako desítkám klientů před Vámi. Podívejte se na reference. Prodej nemovitosti jsem vám schopen nabídnout v Praze a ve Středočeském kraji. S kolegy v rámci naší sítě Vám pak případně pomůžeme prodat nemovitost v celé ČR.

 

Pronájem nemovitosti

Ti majitelé, kteří mají zkušenost s pronájmy by mi potvrdili, že nejdůležitějším je kvalita nájemníka. Nájemce by měl respektovat a vážit si hodnoty vašeho majetku (bytu), dodržovat nájemní smlouvu a platné zákony.  Díky zkušenostem s pronájmy vám najdu kvalitního nájemce. Mé zkušenosti budou pracovat pro vás. 

 

Aukce nemovitostí

Aukce nemovitostí je výborný a hlavně velice efektivní způsob prodeje nemovitosti. Připravím pro vás aukci o které se každý dozví a vy tak prodáte nemovitost rychle ale hlavně za maximální tržní cenu. Vím jak na to.

Hodnocení Google
5.0
Na základě 55 hodnocení
Hodnocení Facebook
5.0
Na základě 15 hodnocení
js_loader

Jakub Sapák
Jakub Sapák
10:02 06 Apr 22
Velmi profesionální, férové a také lidské jednání s panem Švarcem mi zajistilo velmi hladký a rychlý prodej bytu v Praze. Velmi doporučuji všem, kdo... chtějí prodat nebo koupit nemovitost.číst dál
Dita Fridr
Dita Fridr
22:34 08 Mar 22
Nedávná koupě bytu 2+kk v Nuslich - Proběhlo bez problému. Pan Švarc je skutečný profesionál s dlouholetou zkušenosti v pronajmu a prodeji... nemovitosti. Spolehlivý, ochotny, dotazy a problémy řeší okamžitě bez zbytečných odkladu. Jednat s nim bylo potěšením. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji.číst dál
Sára Obrcianová
Sára Obrcianová
09:25 13 Feb 22
Vše proběhlo na 1, moc děkujeme
Sára Obrcianová
Sára Obrcianová
09:23 13 Feb 22
Vše proběhlo naprosto v pořádku:) doporučuji!
js_loader