Bc. Jakub Švarc

pro přátele a kamarády „Kuba“.


Narodil jsem se v roce 1987 v Praze. Žiji v Praze celý život a zatím nepočítám s tím, že bych se odstěhoval do jiného města. Naše hlavní město mám moc rád, ale dokáži si představit, že budu jednou bydlet někde mimo ruch velkoměsta.

V roce 2012 jsem dostudoval úspěšně bakalářské studim na vysoké škole. Nejsem studenstký typ – raději se učím věci v praktickém životě a proto jsem se rozhodl ve studiu nepokračovat a věnovat se naplno své dosavadní práci.

Základem pro mně je rodina na kterou se vždy mohu spolehnout. Mám staršího bratra, který také podniká a v nějakých věcech bych chtěl být jako on.  Jsem taky takový kutil – pokud je to možné rád si dělam věci sám. Na přiložené fotce sám stavím udírnu na chalupě 😀

Rád sportuju, podle přítelkyně někdy až moc. Hraji pravidelně tenis, občas něco i vyhraju 😀 . Někdy si jdu zaběhat, abych si uspořádal své myšlenky. Spolu s přítelkyní máme rádi zvířata – máme dvě kočky a psa. Pokud to povinnosti dovolí, tak vyrážíme k moři – nejraději do Řecka. Taky rád vařím, mám rád kvalitní potraviny a dobré jídlo – nějšťastnější jsem, když se sejdeme celá rodina u dobrého jídla a můžeme si popovídat a užít si rodinou pohodu.

podpis