Dejte o sobě vědět!

Někdo píše e-mail, SMS. Nejlepší je ale zavolat mi.

Zásadní výhodou osobní prohlídky je, že se na ni  budete moci zeptat na vše co budete potřebovat, rád vám vše zodpovím. Osobně vám ukáži celou nemovitost. Jsem ten makléř, který říká to „a“ ale i to „b“. Nenabízím byty, o kterých bych měl nějaké pochybnosti.

Pokud se rozhodnete, že nabídka je natolik zajímavá a zároveň nic nebude bránit ze strany majitele nemovitosti k tomu, abyste si nemovitost mohli pronajmout, tak se naplánuje závazná rezervace nemovitosti a poté příprava nájemní smlouvy a předání nemovitosti do vašeho užívání.

[/fusion_code]

O tohle se zajímali klienti před vámi

Výše rezervačního poplatku je závislá na délce rezervace. Nejčastěji se ale jedná o ½ provize s tím, že zbytek je splatný hotově až s úspěšným podpisem nájemní smlouvy.
Ano, chceme, abyste se s majitelem viděli nejlépe ještě před podpisem smlouvy. Existují ale i případy, že majitel nebude přítomen u podpisu nájemní smlouvy. Jelikož dlouhodobě spolupracuji s majiteli celých činžovních domů, které často pomáhám spravovat, tak disponuji plnou mocí, která je přiložena k nájemní smlouvě.
Rezervace slouží jako oboustranný a závazný krok k pronájmu nemovitosti. Proto je rezervační poplatek nevratný.
Rezervační poplatek vracím pouze v případě, kdy se vyskytnou okolnosti, že nejsem schopen dodržet sjednané podmínky. Pokud se tak stane, vrátím celou Vámi složenou částku + 10 % z této částky. Během ale mé několikaleté praxe se to však ještě nestalo.
Společně projdeme celou nemovitost a vyplníme předávací protokol. Případně do něj uvedeme věci, které jsou rozbité, poškozené, nefunkční. Osobně Vám pomůžu přehlásit odběr elektřiny a plynu.
Před podpisem rezervační smlouvy Vám mohu dát na shlédnutí vzor nájemní smlouvy, kterou mám odsouhlasenou majitelem nemovitosti. Finální podobu Vám samozřejmě pošlu na e-mail.
Sjednat schůzku