Každý vám dnes nabízí spoustu různých služeb,
které by už dávno měly být standardem!

Jak probíhá spolupráce při pronájmu nemovitosti?

Osobní schůzka je vždy pro obě strany velice důležitá. Rád vám na ní představím základní obrysy případné spolupráce.

Proto vás již nyní zvu na dobrou kávu do mé kanceláře nebo se můžeme sejít přímo u Vaší nemovitosti. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s Hledambyt.com, tak výsledkem exkluzivní zprostředkovatelská smlouva.  Jinou než exkluzivní spolupráci na dobu určitou Hledambyt.com nenabízí. Bude užitečné si připravit potřebné podklady, které napomohou rychlejší spolupráci.

Jelikož jsem profesionál, tak svým klientům říkám, jak se situace doopravdy má. Obecným cílem je pronajmout vaši nemovitost za co nejvyšší cenu v co nejkratší době a co nejlepšímu nájemci. Díky své praxi už vím, co nám pomůže při nabízení nemovitosti.

Klient má často jistý citový vztah ke své nemovitosti, je ale důležité si zanechat určitý odstup a umět mu poradit a vše srozumitelně vysvětlit. Pokud je to zapotřebí, tak pro své klienty mohu zajistit úklid a drobnou údržbu či opravu nemovitosti.

Propagace Vaší nemovitosti s Hledámbyt.com neznamená pouze vložit nabídku na 53 nejvýznamnější realitních serverů. To by měl být dnes již standard. Hledambyt.com nabízí svým klientům něco víc.

K čemu je skvěle nafocená nemovitost, poutavý inzerát, zaplacená kvalitní inzerce, když makléř sám není aktivní, nekomunikuje s klienty, tak jak by měl. Tah na branku a chuť zakázku zobchodovat a připsat si tak dalšího spokojeného klienta je dle mých dosavadních klientů, to čím liším od konkurence.

Hledámbyt.com se pyšní celou řadou klientů, kteří se mnou spolupracují opakovaně a kteří vědí, že se na mě mohou plně spolehnout. Po dohodě mi svěří klíče od nemovitosti a zatímco já nabízím jejich nemovitost, tak se oni mohou věnovat ostatním důležitým věcem. Například odjet s rodinou na víkend.

U Hledambyt.com se Vám nestane, že bych nebyl přítomen na prohlídce nemovitosti. Samozřejmě, že můžete být při prohlídce vždy přítomni. Vůbec to není na škodu a nový nájemce to často i uvítá. Naši klienti vždy vědí co se děje, mají zpětnou vazbu, protože je vždy řádně o všem informuji.

Podepsáním rezervační smlouvy a složení rezervačního poplatku zájemce projevil zájem o Váši nemovitost. Samozřejmě Vám poskytnu co nejvíce informací o Vašem novém nájemci, případně domluvím informační schůzku pro domluvení finálních podmínek. Poté vytvářím návrh nájemní smlouvy, který odsouhlasí obě strany.

V případě složitějších případů spolupracuji při vytváření nájemních smluv s právníkem. Zde si můžete stáhnout naši rezervační smlouvu.

Jsem vždy přítomen u podpisu nájemní smlouvy a dohlížím na jednoduchý a rychlý průběh předání bytu novému nájemci. Postarám se o převod měřidel.
Dobří makléři o své klienty pečují dlouhodobě. U Hledambyt.com to nekončí předáním bytu novému nájemci, ale tím to všechno teprve začíná. Rád Vám po měsíci zavolám, abych si ověřil, že je vše v pořádku. Stejně tak jsem v kontaktu s nájemcem. Pokud vznikne nějaký problém, tak jsem tu od toho, abych Vám ho pomohl vyřešit.

Stáhněte si používané dokumenty!

Nabízíme vám ke stažení dokumenty, které vám pomohou při pronájmu vaší nemovitosti

Dlouhodobě spolupracuji s majiteli činžovních domů po celé Praze, kteří si už ověřili kvalitu mnou poskytovaných služeb!

Sjednat schůzku