0dní
V průměru stačí na pronajmutí nemovitosti
0let
Zkušeností s pronájmy nemovitostí
0bytů
Jsem pronajal od začátku činnosti

Nevybírejte si podle jména realitní kanceláře

Její velikosti, jestli je taková nebo maková. Vždy bude záležet hlavně na realitním makléři.

S panem Švarcem jsem spolupracoval na prodeji družstevního bytu a byl jsem velice spokojený. Zejména s jeho přístupem k celému případu. Obchod proběhl poměrně rychle a bez nějakých potíží. Přeji panu Švarcovi další spokojené zakazníky.
Jan Vožeh, jan.voozeh@seznam.cz
Na pana Švarce jsem dostala kontakt od mých známých, kterým pan Jakub zprostředkoval pronájem jejich bytu. Pan Švarc nám vysvětlil, co prodej zděděného bytu obnáší. Trošku jsem nevěřila větě „o vše se postarám“, ale bylo to tak. Odjeli jsme na dovolenou a po příjezdu jsme druhý den jeli podepsat rezervační smlouvu a i poté bylo vše bez nějakých zásadních problému. Ještě jednou děkujeme!
Hana Škubalová, skubalovaha@email.cz
S vaším stylem práce jsem byl maximálně spokojen a kéž by tolik ochotných lidí bylo více. Nezbývá než Vás doporučit dalším klientům. Až budete mít někdy cestu kolem, tak se zastavte na kafe. S pozdravem.
Ing. Petr Staněk, stanekpetr12@email.cz

Máte jasno? Kontaktujte mě.

 Zavolejte na + 420 607 560 420 nebo napište na mail info@jakubsvarc.cz

Sjednat schůzku
87 %

Mnou vybraných nájemců
v bytě bydlí déle než rok

O vše se postarám a dohlédnu nad celým procesem pronájmu,
protože mi jde o dlouhodobou spolupráci.

Načítám…

Pojďme se osobně setkat

Zakládám si na osobním přístupu, pro obě strany je důležité abychom se setkali – v kanceláři nebo nejlépe přímo ve Vaší nemovitosti. Provedete mě Vaší nemovitostí, pro budoucí budoucí obchod je důležité znát co nejvíce důležitých informací, které budou při pronájmu Vaší nemovitosti zasadní.

Domluvení se na podmínkách spolupráce

Pokud se obě strany rozhodnou pro spolupráci, domluvíme se na podpisu exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy, díky které budu moci plně hájit Vaše zájmy. Rád Vám na osobní schůzce vysvětlím i další výhody exkluzivního zastupování. S klienty se kterými začínám spolupracovat navrhuji určitou dobu „na zkoušku“, to abyste si mohli ověřit, že za své služby ručím.

Příprava nemovitosti na pronájem, inzerce nemovitosti

Přípravou myslím, všechny činnosti, které pomohou pronajmout Vaši nemovitost co nejlépe a nejrychleji. Často pro své klienty zařizuji zejména úklid a drobné opravy nemovitosti. Základem prezentace Váší nemovitosti budou kvalitní fotografie, případně natočení videoprezentace a u exkluzivních projektů i vlastní webová prezentace.

Zajištění prohlídek

Díky propracovanému marketingu a dobře nastaveným podmínkám pronájmu nalezneme potencionálního zájemce o Vaši nemovitost. Na prohlídku zvu pouze prověřené klienty, kteří splňují Vaše základní požadavky na nového nájemce. Na prohlídkách jsem vždy osobně se zájemcem. Ve většíně případů si vyžádám od majitele nemovitosti klíče, to umožní, abyste se mohli věnovat rodině nebo si užít hezký víkend na chalupě, zatímco budu prezentovat Vaší nemovitost potencionálním zájemcům.

Příprava smluv, právní zajištění.

Při pronájmu zajišťuji připravu smluv a ostatní potřebnou dokumentaci. U složitějčích případů spolupracuji s advokátem, který zná právní problematiku daného případu a navrhne řešení.

Předání nemovitosti novým nájemcům

Dohlížím na řádné předání nemovitosti, případně zařizuji převod elektřiny nebo plynu na nového nájemce.

Jaké podklady je dobré si připravit na první schůzku?

Přemýšlejte zejména o požadavcích na Vašeho nového nájemce. Zároveň si zkuste připravit technické podklady – půdorys, náklady na provoz bytu.

Jaké jsou výhody exkluzivní spolupráce?

Díky exkluzivní zprostředkovatelské smlouvě, je mi umožněno hájit Vaše zájmy. Zejména pokud chcete pronajmout nemovitost slušnému zájemci za nejvyšší možnou cenu.

Na jak dlouhou se exkluzivita podepisuje?

Standardně minimálně na 1 nebo 2 měsíce. Během této doby poznáte, jestli Vám spolupráce se mnou vyhovuje. Pokud ne, tak smlouvu jednodušše oboustraně neprodloužíme.

Na čem závisí výše Vaší provize?

Výše provize za zprostředkovování kvalitního nájemce činní jedno holé měsíční nájemné + DPH. Minimálně však 5500 Kč.

Sjednat schůzku

Podívejte se na používané smlouvy

Zobrazit zprostředkovatelskou smlouvu (PDF)