Načítám…

Františka Kadlece 869/22

Prodej tohoto menšího bytu 1+KK o rozloze 25 m2 jsme realizovali na začátku loňského roku. S majitelem jsme naplánovali dobu prodeje mimo vánoční svátky. Kvalitní propagace na internetu a zároveň propagace v blízkém okolí měla za následek, že nemovitost si brzo našla svého kupce. Jde nám samozřejmě i o pohodlí zůčastněných stran a proto jsme zorganizovali „Den otevřených dveří“.  Na tento velký den, jsme byt perfektně připravili, aby zájemci byli bytem nadšeni. V tomto případě jsme také nabídli zajištění financování i pro kupující stranu.

Doba prodeje: leden – únor 2017
Cena konečná: 1,95 mil. Kč

Františka Kadlece 1514/4

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme přímo ve vašem domě bytovou jednotku u dispozici 2+1 a o užitné ploše 60 m2. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Jedná se o světlý byt ve 3. patře se západní orientací oken do klidného vnitrobloku. Byt bude prodán nejvyšší nabídce v připravované aukci RE/MAX. Začátek prodeje je naplánován na 2. polovinu února.

Doba prodeje: příprava prodeje
Výchozí cena: 3,5 mil. Kč

.

Načítám…
Načítám…

Františka Kadlece 1514/4

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi slunný byt o rozloze 23 m2. Ideální jako investice pro krátkodobé pronájmy. Dosavadní obsazenost pro krátkodobé pronájmy je 85%. Byt se nachází v 1. nadzemním patře s okny do klidného dvora. Dům je po celkové rekonstrukci s velkým výtahem a společnou střešní terasou. Půdorys bytu je součástí fotodokumentace. Byt je po rekonstrukci a situován na jih. K bytu náleží sklepní kóje o rozměrech 4 m2. Měsíční poplatky jsou 1382,- (poplatky 472,-, fond oprav 910,-) plus plyn, elektřina a spotřeba vody. Byt lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, se kterým vám rádi pomůžeme.

Doba prodeje: aktuálně v nabídce
Výchozí cena: 1,74 mil. Kč

O prodej bytu se stará má kolegyně Dorina Šebíková.

Františka Kadlece 2378/32

Prodej tohoto bytu o dispozici 2+KK a  rozloze 43 m2 jsme realizovali v průběhu několika měsíců od začátku prodeje. Zejména díky kvalitní propagaci na internetu a v blízkém okolí a správnému stanovení ceny byt zujmul více zájemců. Jednalo se o bytu v novostavbě z roku 2007, takže byt byl poměrně stále v dobrém stavu.

Doba prodeje: srpen až listopad 2016
Cena konečná: 2,56 mil. Kč

Načítám…

Uvažujete také o prodeji ? Hledáte makléře, který pro vás udělá maximum ?

Kontakujte mne ještě dnes. Nabízím Vám nezávaznou schůzku a odhad ceny zdarma.

Volejte 607 560 420
Pište na jakub.svarc@re-max.cz