Pracovat s makléřem, který se vyzná v lokalitě je pro vás výhra. Specializace na určité lokality je klíčem k úspěchu, protože znám dokonale místní trh. Co to znamená?

  • Znám prodané nemovitosti
  • Znám rozdílné lokality v rámci Jinonic a podle toho různé ceny (Waltrovka, U kříže, Botanika, za Zámečkem, stará zástavba atd.)
  • Mám poptávající klienty
  • Zkušenosti v rámci prodeje ale také pronájmu
  • Dlouhodobý monitoring místního trhu

Zavolejte si nezávaznou schůzku nebo si zažádejte rovnou o odhad ceny Vaší nemovitosti.

Chci odhad ceny
Kontakt
Jaroslav M.
Jaroslav M.
21:17 14 Mar 23
U REMAX jsem poptával přes web formulář odhad ceny nemovitosti a vše zafungovalo rychle a správně. Otevřený a lidský přístup pana Švarce mi... vyhovoval. Celkově velice pozitivní zkušenost, děkuji!číst dál
Maggy
Maggy
00:51 11 Mar 23
Mr Svarc is very professional. I recommend work with him. Helps at all stages and answers all questions. Working with him was comfortable. Thank you!
Alex (Alexskrey)
Alex (Alexskrey)
10:35 27 Jan 23
Výborný, spolehlivý , férový makléř ! Vřele doporučuji !
Mix ort
Mix ort
07:16 23 Dec 22
Pana Švarce mohu doporučit, je velmi ochotný, vše proběhlo velmi rychle a spolehlivě.
Klára Malá
Klára Malá
08:59 24 Oct 22
Za nás skvělá zkušenost. Nechyběla ochota, rychlost, ale ani dobré způsoby a přátelský přístup. Vřele doporučujeme :).
Lenka Dohnalova
Lenka Dohnalova
22:05 12 Sep 22
Pan Švarc je odborník se srdcem na právem místě . Jeho jednání a komunikace s klientem je naprosto profesionální a přesto s lidským přístupem. Bylo... mi ctí se s panem Švarcem setkat.číst dál
js_loader

Ukázka vybraných nemovitostí z Jinonic, které už mají nové majitelé

Načítám…

Záluské 137/30 Jinonice

Prodej tohoto domu samém srdci čvrti Jinonic probíhal v roce 2017. Dům měl užitnou plochu 256 m2 a pozemek 306 m2. S majitelem jsme naplánovali začátek prodeje na konci letních prázdnin. Což se ukazalo jako správný krok. Kvalitní propagace na internetu a zároveň propagace v blízkém okolí měla za následek, že nemovitost si brzo našla svého kupce. Majiteli jsme pomohli kvalitně připravit nemovitost na prohlídky. Systém prohlídek Open House se zájemci vždy napomůže zaujmout případné zájemce z okolí a také napomůže tomu, aby si případní zájemci prohlídku užili bez stresu a měli dostatek času nasát atmosféru nemovitosti.

Doba prodeje: srpen – říjen 2017
Cena konečná: 7,99 mil. Kč

U Panské zahrady 711/1 Jinonice

Tento luxusní byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 106 m2 si našel svého majitele v loňském roce. Je součástí bytového komplexu Botanika. O byty v tomto komplexu je veliký zájem i ze strany cizinců. Toho jsme plně využili. Majiteli jsme znovu navrhli vkusně a luxusně zařízený byt ukázat v plné kráse, kvůli tomu se museli odstranit všechny osobní věci. Poté přišlo na řadu profesionální fotografie, propagace na internetu a v místě bytové komplexu. Rezervace proběhla za 2 měsíce od začátku prodeje. Kupujícímu jsme nabídli zajištění financování této krásné nemovitosti.

Doba prodeje: leden – únor 2017
Konečná cena: 7,37 mil. Kč

Načítám…
Načítám…

Vidoulská 760/8 – Jinonice

Investiční byt 2+KK, v areálu Botanika v Jinonicích. Byt jsme meli v nabídce 2 měsíce a to zejména díky profesionálnímu určení správné tržní ceny nemovitosti. Kvůli velkému zájmu se hodí využít formu prohlídek systémem Open House, v případě velkého zájmu doporučujeme majiteli také využít systém prodeje nemovitosti v Aukci RE/MAX. Jedná se o moderní a efektivní způsobe jak dosáhnout nejlepší konečné ceny. Makléř i v tomto případě hájil zájmy svého klienta a díky tomu má nemovitost svého nového majitele.

Doba prodeje:  prosinec – leden 2016
Cena konečná: 4,95 mil. Kč

Kdo jsem

Jmenuji se Jakub Švarc a jsem realitní makléř. Na pražském realitním trhu se pohybuji již od roku 2011, od roku 2017 jsem součástí realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem nemovitostí za nejvýhodnějších podmínek.

Při práci využívám získaných zkušeností a všech marketingových nástrojů, které mám k dispozici.

Prahu znám jako své boty a proto se specializuji na prodej nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Nejvíce se zajímám o lokality Prahy 5 a Prahy 8.

Chcete zajistit nejvyšší kupní cenu ?

Vyplňte tento krátký formulář. Ozvu se Vám. Vše nezávazně.