Pracovat s makléřem, který se vyzná v lokalitě je pro vás výhra. Specializace na určité lokality je klíčem k úspěchu, protože znám dokonale místní trh. Co to znamená?

  • Znám prodané nemovitosti
  • Znám rozdílné lokality v rámci Jinonic a podle toho různé ceny (Waltrovka, U kříže, Botanika, za Zámečkem, stará zástavba atd.)
  • Mám poptávající klienty
  • Zkušenosti v rámci prodeje ale také pronájmu
  • Dlouhodobý monitoring místního trhu

Zavolejte si nezávaznou schůzku nebo si zažádejte rovnou o odhad ceny Vaší nemovitosti.

Chci odhad ceny
Kontakt
Gabriela Paveskova
Gabriela Paveskova
17:52 01 Jun 24
S panem Švarcem jsme byli, jako s realitním makléřem, spokojeni. Prodávali jsme byt ze zahraničí, což byl pro nás problém. Ale se zastoupením pana... Švarce šlo vše hladce, postaral se o každou maličkost včetně úprav a oprav. Komunikace byla promtní a k naší spojenosti. Doporučujeme.číst dál
Michal Daněk
Michal Daněk
06:56 17 May 24
Pan Švarc zastupoval prodávájící bytu, který jsem kupoval. Velmi dobrý dojem na mě udělalo nasdílení kompletní dokumetace k bytu a domu ještě před... prohlídkou, včetně návrhu férové rezervační smlouvy. Toto mi výrazně ulehčilo následné rozhodování, že budu chtít o byt zabojovat i nad rámec nabízené ceny. Načež pan Švarc se poměrně pečlivě zajímal, a i u mého finančního poradce sám ověřoval, jestli jsem schopen nabízenou cenu zafinancovat. Od domluvení prohlídky až do předání bytu jsem byl velmi dobře informován, pan Švarc mi, někdy až rodičovsky, připomínal všechny termíny schůzek. Celá transakce proběhla hladce, profesionálně i ze strany advokátní kanceláře. Pokud budu někdy prodávat nemovitost, obrátím se na pana Švarcečíst dál
Ondřej Han Ko
Ondřej Han Ko
08:42 13 Feb 24
Výborná spolupráce. Pana Švarce mohu jedině doporučit.
Milan Kubík
Milan Kubík
07:57 17 Jan 24
S panem Švarcem jsem řešil odhad nemovitosti pro dědické řízení. Domluva byla na vysoké úrovni. Pan Švarc je velmi vstřícný a ochotný a vše proběhlo... dle domluvy. Za sebe určitě doporučuji.číst dál
Pavel Blazek
Pavel Blazek
13:57 29 Aug 23
Na pana Mgr. Švarce jsem se dnes obrátil po telefonu. Chci pronajmout byt mému známému a šlo mi vlastně jen o to, nechat si poradit nějakým makléřem,... jakou bych měl od něj požadovat výši nájmu, tak aby to bylo "férové" a aby to odpovídalo běžné výši nájmu v dané lokalitě. Pan Švarc byl první, na kterého jsem náhodou na internetu narazil a tak jsem mu zavolal. Ačkoliv ze mě takříkajíc "nic neměl" (jednalo se o pouhou telefonickou konzultaci), byl velmi vstřícný a ochotný; ochotně se mnou celou věc po telefonu probral a poradil mi, jaký nájem lze v dané lokalitě považovat za "férový". Je velmi potěšující a sympatické, když člověk narazí na makléře, který je ochotný a vstřícný nejen když mu z toho kyne nějaký zisk (tam se to tak nějak očekává), ale dokonce i když jde jen o bezplatnou radu. Takže pana Švarce velmi doporučuji!číst dál
Ruslana Marshalko
Ruslana Marshalko
09:15 11 Jul 23
Prfektni, jednoduché jednání od pana Svarca. Kancelář k pronájmu máme za čtyři dny, a to mezi svatkamy. Už se stehujeme-:)
Můžu jen doporučit.
js_loader

Ukázka vybraných nemovitostí z Jinonic, které už mají nové majitelé

Načítám…

Záluské 137/30 Jinonice

Prodej tohoto domu samém srdci čvrti Jinonic probíhal v roce 2017. Dům měl užitnou plochu 256 m2 a pozemek 306 m2. S majitelem jsme naplánovali začátek prodeje na konci letních prázdnin. Což se ukazalo jako správný krok. Kvalitní propagace na internetu a zároveň propagace v blízkém okolí měla za následek, že nemovitost si brzo našla svého kupce. Majiteli jsme pomohli kvalitně připravit nemovitost na prohlídky. Systém prohlídek Open House se zájemci vždy napomůže zaujmout případné zájemce z okolí a také napomůže tomu, aby si případní zájemci prohlídku užili bez stresu a měli dostatek času nasát atmosféru nemovitosti.

Doba prodeje: srpen – říjen 2017
Cena konečná: 7,99 mil. Kč

U Panské zahrady 711/1 Jinonice

Tento luxusní byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 106 m2 si našel svého majitele v loňském roce. Je součástí bytového komplexu Botanika. O byty v tomto komplexu je veliký zájem i ze strany cizinců. Toho jsme plně využili. Majiteli jsme znovu navrhli vkusně a luxusně zařízený byt ukázat v plné kráse, kvůli tomu se museli odstranit všechny osobní věci. Poté přišlo na řadu profesionální fotografie, propagace na internetu a v místě bytové komplexu. Rezervace proběhla za 2 měsíce od začátku prodeje. Kupujícímu jsme nabídli zajištění financování této krásné nemovitosti.

Doba prodeje: leden – únor 2017
Konečná cena: 7,37 mil. Kč

Načítám…
Načítám…

Vidoulská 760/8 – Jinonice

Investiční byt 2+KK, v areálu Botanika v Jinonicích. Byt jsme meli v nabídce 2 měsíce a to zejména díky profesionálnímu určení správné tržní ceny nemovitosti. Kvůli velkému zájmu se hodí využít formu prohlídek systémem Open House, v případě velkého zájmu doporučujeme majiteli také využít systém prodeje nemovitosti v Aukci RE/MAX. Jedná se o moderní a efektivní způsobe jak dosáhnout nejlepší konečné ceny. Makléř i v tomto případě hájil zájmy svého klienta a díky tomu má nemovitost svého nového majitele.

Doba prodeje:  prosinec – leden 2016
Cena konečná: 4,95 mil. Kč

Kdo jsem

Jmenuji se Jakub Švarc a jsem realitní makléř. Na pražském realitním trhu se pohybuji již od roku 2011, od roku 2017 jsem součástí realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem nemovitostí za nejvýhodnějších podmínek.

Při práci využívám získaných zkušeností a všech marketingových nástrojů, které mám k dispozici.

Prahu znám jako své boty a proto se specializuji na prodej nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Nejvíce se zajímám o lokality Prahy 5 a Prahy 8.

Chcete zajistit nejvyšší kupní cenu ?

Vyplňte tento krátký formulář. Ozvu se Vám. Vše nezávazně.