Pracovat s makléřem, který se vyzná v lokalitě je pro vás výhra. Specializace na určité lokality je klíčem k úspěchu, protože znám dokonale místní trh. Co to znamená?

  • Znám prodané nemovitosti
  • Znám rozdílné lokality v rámci Jinonic a podle toho různé ceny (Waltrovka, U kříže, Botanika, za Zámečkem, stará zástavba atd.)
  • Mám poptávající klienty
  • Zkušenosti v rámci prodeje ale také pronájmu
  • Dlouhodobý monitoring místního trhu

Zavolejte si nezávaznou schůzku nebo si zažádejte rovnou o odhad ceny Vaší nemovitosti.

Chci odhad ceny
Kontakt
Pavel Blazek
Pavel Blazek
13:57 29 Aug 23
Na pana Mgr. Švarce jsem se dnes obrátil po telefonu. Chci pronajmout byt mému známému a šlo mi vlastně jen o to, nechat si poradit nějakým... makléřem, jakou bych měl od něj požadovat výši nájmu, tak aby to bylo "férové" a aby to odpovídalo běžné výši nájmu v dané lokalitě. Pan Švarc byl první, na kterého jsem náhodou na internetu narazil a tak jsem mu zavolal. Ačkoliv ze mě takříkajíc "nic neměl" (jednalo se o pouhou telefonickou konzultaci), byl velmi vstřícný a ochotný; ochotně se mnou celou věc po telefonu probral a poradil mi, jaký nájem lze v dané lokalitě považovat za "férový". Je velmi potěšující a sympatické, když člověk narazí na makléře, který je ochotný a vstřícný nejen když mu z toho kyne nějaký zisk (tam se to tak nějak očekává), ale dokonce i když jde jen o bezplatnou radu. Takže pana Švarce velmi doporučuji!číst dál
Ruslana Marshalko
Ruslana Marshalko
09:15 11 Jul 23
Prfektni, jednoduché jednání od pana Svarca. Kancelář k pronájmu máme za čtyři dny, a to mezi svatkamy. Už se stehujeme-:)
Můžu jen doporučit.
Jan Vomlel
Jan Vomlel
06:32 11 Jul 23
Poplo230 (Poplo230)
Poplo230 (Poplo230)
12:26 31 May 23
Děkuji za vstřícný přístup pana Švarce, poskytl objektivni informace týkající se nabízené nemovitosti.
Jaroslav M.
Jaroslav M.
21:17 14 Mar 23
U REMAX jsem poptával přes web formulář odhad ceny nemovitosti a vše zafungovalo rychle a správně. Otevřený a lidský přístup pana Švarce mi... vyhovoval. Celkově velice pozitivní zkušenost, děkuji!číst dál
Maggy
Maggy
00:51 11 Mar 23
Mr Svarc is very professional. I recommend work with him. Helps at all stages and answers all questions. Working with him was comfortable. Thank you!
js_loader

Ukázka vybraných nemovitostí z Jinonic, které už mají nové majitelé

Načítám…

Záluské 137/30 Jinonice

Prodej tohoto domu samém srdci čvrti Jinonic probíhal v roce 2017. Dům měl užitnou plochu 256 m2 a pozemek 306 m2. S majitelem jsme naplánovali začátek prodeje na konci letních prázdnin. Což se ukazalo jako správný krok. Kvalitní propagace na internetu a zároveň propagace v blízkém okolí měla za následek, že nemovitost si brzo našla svého kupce. Majiteli jsme pomohli kvalitně připravit nemovitost na prohlídky. Systém prohlídek Open House se zájemci vždy napomůže zaujmout případné zájemce z okolí a také napomůže tomu, aby si případní zájemci prohlídku užili bez stresu a měli dostatek času nasát atmosféru nemovitosti.

Doba prodeje: srpen – říjen 2017
Cena konečná: 7,99 mil. Kč

U Panské zahrady 711/1 Jinonice

Tento luxusní byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 106 m2 si našel svého majitele v loňském roce. Je součástí bytového komplexu Botanika. O byty v tomto komplexu je veliký zájem i ze strany cizinců. Toho jsme plně využili. Majiteli jsme znovu navrhli vkusně a luxusně zařízený byt ukázat v plné kráse, kvůli tomu se museli odstranit všechny osobní věci. Poté přišlo na řadu profesionální fotografie, propagace na internetu a v místě bytové komplexu. Rezervace proběhla za 2 měsíce od začátku prodeje. Kupujícímu jsme nabídli zajištění financování této krásné nemovitosti.

Doba prodeje: leden – únor 2017
Konečná cena: 7,37 mil. Kč

Načítám…
Načítám…

Vidoulská 760/8 – Jinonice

Investiční byt 2+KK, v areálu Botanika v Jinonicích. Byt jsme meli v nabídce 2 měsíce a to zejména díky profesionálnímu určení správné tržní ceny nemovitosti. Kvůli velkému zájmu se hodí využít formu prohlídek systémem Open House, v případě velkého zájmu doporučujeme majiteli také využít systém prodeje nemovitosti v Aukci RE/MAX. Jedná se o moderní a efektivní způsobe jak dosáhnout nejlepší konečné ceny. Makléř i v tomto případě hájil zájmy svého klienta a díky tomu má nemovitost svého nového majitele.

Doba prodeje:  prosinec – leden 2016
Cena konečná: 4,95 mil. Kč

Kdo jsem

Jmenuji se Jakub Švarc a jsem realitní makléř. Na pražském realitním trhu se pohybuji již od roku 2011, od roku 2017 jsem součástí realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem nemovitostí za nejvýhodnějších podmínek.

Při práci využívám získaných zkušeností a všech marketingových nástrojů, které mám k dispozici.

Prahu znám jako své boty a proto se specializuji na prodej nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Nejvíce se zajímám o lokality Prahy 5 a Prahy 8.

Chcete zajistit nejvyšší kupní cenu ?

Vyplňte tento krátký formulář. Ozvu se Vám. Vše nezávazně.