Popis nemovitosti

PRODÁNO

Pokud hledáte pro svoji rodinu komfortní dům, ve staré zástavbě, v klidné ulici a s výbornou dostupností do Prahy, tak jste na dobré adrese.

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout útulný rodinný dům o dispozici 5+KK a užitné ploše cca 247m2 + garáž (60m2) a terasa (37m2). Dům stojí na příjemném pozemku o rozloze 769 m2.

Jedná se o udržovaný cihlový dům, který byl dostaven v roce 2008 a nabízí dostatek prostoru pro 4členou rodinu.

V obytném patře se nachází dva dětské pokoje a jedna manželská ložnice s vlastní koupelnou s wc a vstupem na terasu. Dominantu patra tvoří prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a velkorysou kuchyní. K dispozici budete mít také praktickou šatnu. Hlavní rodinná koupelna je vybavena masážní vanou, dvěma umyvadly a prostorným sprchovým koutem. WC je zde samostatně.

V přízemním patře najdete hlavní vstup do domu se zádveřím, prostornou garáž na dva vozy, sklad s technickým zázemím, velkou víceučelovou místnost, která sloužila jako fitness nebo dětská herna. V přízemí je také koupelna s prádelnou. V garáži se nachází další WC.

Dům má velké nevyužité podkroví a proto jej lze snadno upravit na vícegenerační dům s oddělenými vchody.

Zahrada domu je pravidelně udržovaná, s parkovou úpravou. Vzrostlé stromy a živý plot pomůžou k dosažení ještě většího soukromí. Nejen děti budou rádi, že se ve spodní části zahrady nachází vyhřívaný bazén s protiproudem značky Desjoyaux. U vjezdu s elektrickou nerezovou bránou se nachází také další dvě venkovní parkovací stání.

Dům je vytápěn plynovým kotlem značky Junkers se záložním elektrickým kotlem. Rozvody do radiátorů. Ještě pro větší komfort se v koupelnách nachází elektrické podlahové topení a klimatizace v obývacím pokoji. Dům je napojen na všechny sítě (elektřina, obecní vodovod, kanalizace a plyn). Na pozemku se nachází také vodovodní vrt, který se používá na zavlažování zahrady.

Okna na západní straně jsou vybaveny elektrickými venkovními žaluziemi.

Obec Dobřejovice se nachází cca 1 km od sjezdu z dálnice D1. Naprosto skvělá dostupnost do Prahy (10 min Chodov). Obec je napojena na pražskou MHD (přímé spojení na metro). V blízkosti obce (3 min autem) se nachází nákupní zóna Čestlice, kde najdete všechny potřebné obchody včetně aquaparku.

Pokud vás nabídka zaujmula neváhejte mne kontaktovat a domluvit si přesný termín prohlídky. Prohlídky budou probíhat formou dnů otevřených dveří v termínech 1.10. 2019 od 16:00 do 18:00 a 2.10.2019 od 11:00 do 13:00. V případě více zájemců bude dům prodán případné nejvýhodnější nabídce.

Cena nemovitosti

Výchozí cena 11.990.000 Kč
Cena realizace 12.100.000 Kč

V ceně je zahrnut celkový realitní a právní servis.
Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.
Provizi RK hradí prodávající.

Virtuální prohlídka

Půdorys domu

Kde se dům nacházi?

Postup

 1. Napište, nebo zavolejte a domluvte si osobní prohlídku
 2. Pokud se vám bude rodinný dům líbit i osobně, můžeme přistoupit k podpisu rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy 200.000 Kč. Rezervační záloha je součástí kupní ceny
 3. V případě financování hypotečním úvěrem bude následovat odhad nemovitosti a poté podpis úvěrových a zástavních smluv s financující bankou
 4. Dalším krokem je podpis kupní smlouvy a smlouvy o advokátní, notářské, nebo bankovní úschově (nejpozději do 45 dnů od podpisu rezervační smlouvy). 
 5. Doručíme zástavní smlouvy na katastr nemovitostí
 6. Načerpají se všechny finanční prostředky do úschovy
 7. Doručíme kupní smlouvy na katastr nemovitostí
 8. Katastr do cca 1 měsíce zapíše změnu vlastnického práva
 9. Předáme vám nemovitost k užívání
 10. Jste novým majitelem nemovitosti a spokojeně bydlíte
 11. Gratulujeme!

O prodej domu se staral

Bc. Jakub Švarc
realitní makléř RE/MAX Alfa

T: 607 560 420
E:  jakub.svarc@re-max.cz