Abyste se sami přesvědčili, že se opravdu postarám o celý proces prodeje nemovitosti, tak jsem pro vás vytvořil souhrn všech aktivit, které pro Vás zajistím.

Budete tak vždy vědět co pro Vás zajistím. Není problém, dát tento seznam přímo do zprostředkovatelské smlouvy. Seznam vlastně popisuje celý prodej od úplného začátku až po jeho úplný konec. 

Postarám se o to, aby samotný obchod co nejméně zasahoval do chodu Vaší rodiny a co nejméně Vás obtěžoval. To zejména díky správné zvolené prodejní strategii, Vašim požadavkům a specifikaci Vaší nemovitosti.

U nemovitostí u kterých přepodkládáme velký zájem, tak volím prodej formou aukce. Kdy prodáme byt nejlepší případné nejvýhodnější nabídce.

 

Přečtěte si článek:
12 tipů z praxe | Jak si vybrat realitního makléře

Ukázky prodaných nemovitostí

Načítám…

Svěřte svoji nemovitosti do rukou odborníků.
Tady jsou.

Bc. Jakub Švarc
Bc. Jakub Švarcprávě jste našli svého makléře
Společně se svým týmem se postarám o bezstarostný prodej vaší nemovitosti.
Ilona Černochová
Ilona Černochovárealitní advokát
Paní Černochová je zkušená advokátka, která se zajímá pouze o realitní právo. Tato specializace jí předurčuje k znalosti všech potřebných zákonů a principů bezpečné realitní transakce. Více informací o její práci najdete na jejích stránkách.
Mgr. Jan Zajíček
Mgr. Jan Zajíčekrealitní advokát
Pan Zajíček spolupracuje společně s kolegyní Ilonou Černochovou ve stejné advokátní kanceláři. Společně se navzájem zastupují v případě potřeby. Nekompromistní soustředění na kvalitu a bezpečnost celé transakce je velkou divizou našich advokátů. Výsledky jejich společné práce najdete na Realitníadvokati.cz,
Martin Cozl
Martin Cozlfotograf nemovitostí
Martin je fotograf, který udělá z vaší nemovitosti perlu v ulici. Na jeho fotky často sám dlouho koukám a divim se, jak to zase hezky vyfotil.
Mirka Došlá
Mirka DošláHomestaging
Mirka Došlá je bytový designér. Možná ji znáte jako designérku z pořadu na ČT1 „Bydlet jako“. Spolupráci s Mirkou a jejím týmem si užijete i vy. Mirka má na starost přípravu nemovitosti před prodejem.
Libor Tupý
Libor Tupý3D scan, virtuální prohlídky
Pan Libor Tupý je ze společnosti virtualspaces.cz a postará vždy se postará o perfektní virtuální prohlídku nemovitosti. Virtuální prohlídky jsou často velice užitečná věc, která dá možnost zájemcům prozkoumat nemovitost ještě před samotnou prohlídkou.
Matěj Kadlec
Matěj KadlecVideoprohlídky
Matěj je z firmy AVmarketing a je profík přes video a videoprohlídky.

Skuteční lidé, reálná slova.

Pavel Blazek
Pavel Blazek
13:57 29 Aug 23
Na pana Mgr. Švarce jsem se dnes obrátil po telefonu. Chci pronajmout byt mému známému a šlo mi vlastně jen o to, nechat si poradit nějakým... makléřem, jakou bych měl od něj požadovat výši nájmu, tak aby to bylo "férové" a aby to odpovídalo běžné výši nájmu v dané lokalitě. Pan Švarc byl první, na kterého jsem náhodou na internetu narazil a tak jsem mu zavolal. Ačkoliv ze mě takříkajíc "nic neměl" (jednalo se o pouhou telefonickou konzultaci), byl velmi vstřícný a ochotný; ochotně se mnou celou věc po telefonu probral a poradil mi, jaký nájem lze v dané lokalitě považovat za "férový". Je velmi potěšující a sympatické, když člověk narazí na makléře, který je ochotný a vstřícný nejen když mu z toho kyne nějaký zisk (tam se to tak nějak očekává), ale dokonce i když jde jen o bezplatnou radu. Takže pana Švarce velmi doporučuji!číst dál
Ruslana Marshalko
Ruslana Marshalko
09:15 11 Jul 23
Prfektni, jednoduché jednání od pana Svarca. Kancelář k pronájmu máme za čtyři dny, a to mezi svatkamy. Už se stehujeme-:)
Můžu jen doporučit.
Jan Vomlel
Jan Vomlel
06:32 11 Jul 23
Poplo230 (Poplo230)
Poplo230 (Poplo230)
12:26 31 May 23
Děkuji za vstřícný přístup pana Švarce, poskytl objektivni informace týkající se nabízené nemovitosti.
Jaroslav M.
Jaroslav M.
21:17 14 Mar 23
U REMAX jsem poptával přes web formulář odhad ceny nemovitosti a vše zafungovalo rychle a správně. Otevřený a lidský přístup pana Švarce mi... vyhovoval. Celkově velice pozitivní zkušenost, děkuji!číst dál
Maggy
Maggy
00:51 11 Mar 23
Mr Svarc is very professional. I recommend work with him. Helps at all stages and answers all questions. Working with him was comfortable. Thank you!
js_loader
Podívat se na všechny reference

Hledáte makléře, který se postará o celý proces prodeje nemovitosti ?

Kontakujte mě. Vím jak na to. 

Najdete mne také na Instagramu

Sledujte mne a nakoukněte pod pokličku úspěšného prodeje nemovitosti.