Abyste se sami přesvědčili, že se opravdu postarám o celý proces prodeje nemovitosti, tak jsem pro vás vytvořil souhrn všech aktivit, které pro Vás zajistím.

Budete tak vždy vědět co pro Vás zajistím. Není problém, dát tento seznam přímo do zprostředkovatelské smlouvy. Seznam vlastně popisuje celý prodej od úplného začátku až po jeho úplný konec. 

Postarám se o to, aby samotný obchod co nejméně zasahoval do chodu Vaší rodiny a co nejméně Vás obtěžoval. To zejména díky správné zvolené prodejní strategii, Vašim požadavkům a specifikaci Vaší nemovitosti.

U nemovitostí u kterých přepodkládáme velký zájem, tak volím prodej formou aukce. Kdy prodáme byt nejlepší případné nejvýhodnější nabídce.

 

Přečtěte si článek:
12 tipů z praxe | Jak si vybrat realitního makléře

Ukázky prodaných nemovitostí

Načítám…

Svěřte svoji nemovitosti do rukou odborníků.
Tady jsou.

Bc. Jakub Švarc
Bc. Jakub Švarcprávě jste našli svého makléře
Společně se svým týmem se postarám o bezstarostný prodej vaší nemovitosti.
Ilona Černochová
Ilona Černochovárealitní advokát
Paní Černochová je zkušená advokátka, která se zajímá pouze o realitní právo. Tato specializace jí předurčuje k znalosti všech potřebných zákonů a principů bezpečné realitní transakce. Více informací o její práci najdete na jejích stránkách.
Mgr. Jan Zajíček
Mgr. Jan Zajíčekrealitní advokát
Pan Zajíček spolupracuje společně s kolegyní Ilonou Černochovou ve stejné advokátní kanceláři. Společně se navzájem zastupují v případě potřeby. Nekompromistní soustředění na kvalitu a bezpečnost celé transakce je velkou divizou našich advokátů. Výsledky jejich společné práce najdete na Realitníadvokati.cz,
Martin Cozl
Martin Cozlfotograf nemovitostí
Martin je fotograf, který udělá z vaší nemovitosti perlu v ulici. Na jeho fotky často sám dlouho koukám a divim se, jak to zase hezky vyfotil.
Mirka Došlá
Mirka DošláHomestaging
Mirka Došlá je bytový designér. Možná ji znáte jako designérku z pořadu na ČT1 „Bydlet jako“. Spolupráci s Mirkou a jejím týmem si užijete i vy. Mirka má na starost přípravu nemovitosti před prodejem.
Libor Tupý
Libor Tupý3D scan, virtuální prohlídky
Pan Libor Tupý je ze společnosti virtualspaces.cz a postará vždy se postará o perfektní virtuální prohlídku nemovitosti. Virtuální prohlídky jsou často velice užitečná věc, která dá možnost zájemcům prozkoumat nemovitost ještě před samotnou prohlídkou.
Matěj Kadlec
Matěj KadlecVideoprohlídky
Matěj je z firmy AVmarketing a je profík přes video a videoprohlídky.

Skuteční lídé, reálná slova.

Alex (Alexskrey)
Alex (Alexskrey)
10:35 27 Jan 23
Výborný, spolehlivý , férový makléř ! Vřele doporučuji !
Mix ort
Mix ort
07:16 23 Dec 22
Pana Švarce mohu doporučit, je velmi ochotný, vše proběhlo velmi rychle a spolehlivě.
Klára Malá
Klára Malá
08:59 24 Oct 22
Za nás skvělá zkušenost. Nechyběla ochota, rychlost, ale ani dobré způsoby a přátelský přístup. Vřele doporučujeme :).
Lenka Dohnalova
Lenka Dohnalova
22:05 12 Sep 22
Pan Švarc je odborník se srdcem na právem místě . Jeho jednání a komunikace s klientem je naprosto profesionální a přesto s lidským přístupem. Bylo... mi ctí se s panem Švarcem setkat.číst dál
Kickers
Kickers
16:52 26 May 22
Mr Svarc has great communication skills and understands the dynamics of the real estate market. Thank you for the consultation.
Jakub Sapák
Jakub Sapák
10:02 06 Apr 22
Velmi profesionální, férové a také lidské jednání s panem Švarcem mi zajistilo velmi hladký a rychlý prodej bytu v Praze. Velmi doporučuji všem, kdo... chtějí prodat nebo koupit nemovitost.číst dál
js_loader
Podívat se na všechny reference

Hledáte makléře, který se postará o celý proces prodeje nemovitosti ?

Kontakujte mě. Vím jak na to.