0% nárůst cen
nemovitostí v Praze oproti roku 2019
0 let
zkušeností na trhu s nemovitostmi
0
Vymyšlených klientů a referencí

 

Abyste se sami přesvědčili, že se opravdu postarám o celý proces prodeje nemovitosti, tak jsem pro vás vytvořil souhrn všech aktivit, které pro Vás zajistím.

Budete tak vždy vědět co pro Vás zajistím. Není problém, dát tento seznam přímo do zprostředkovatelské smlouvy. Seznam vlastně popisuje celý prodej od úplného začátku až po jeho úplný konec. 

Postarám se o to, aby samotný obchod co nejméně zasahoval do chodu Vaší rodiny a co nejméně Vás obtěžoval. To zejména díky správné zvolené prodejní strategii, Vašim požadavkům a specifikaci Vaší nemovitosti.

U nemovitostí u kterých přepodkládáme velký zájem, tak volím prodej formou aukce. Kdy prodáme byt nejlepší případné nejvýhodnější nabídce.

Přečtěte si článek:
12 tipů z praxe | Jak si vybrat realitního makléře

Svěřte svoji nemovitosti do rukou odborníků.
Tady jsou.

Jakub Švarc
Jakub ŠvarcBc.
Společně se svým týmem se postarám o bezstarostný prodej vaší nemovitosti.
JUDr. Ilona Černochová, LL.M
JUDr. Ilona Černochová, LL.Mrealitní advokát
Paní Černochová je zkušená advokátka, která se zajímá pouze o realitní právo. Tato specializace jí předurčuje k znalosti všech potřebných zákonů a principů bezpečné realitní transakce. Více informací o její práci najdete na jejích stránkách.
Mgr. Jan Zajíček
Mgr. Jan Zajíčekrealitní advokát
Pan Zajíček spolupracuje společně s kolegyní Ilonou Černochovou ve stejné advokátní kanceláři. Společně se navzájem zastupují v případě potřeby. Nekompromistní soustředění na kvalitu a bezpečnost celé transakce je velkou divizou našich advokátů. Výsledky jejich společné práce najdete na Realitníadvokati.cz,
Martin Cozl
Martin Cozlfotograf nemovitostí
Martin je fotograf, který udělá z vaší nemovitosti perlu v ulici. Na jeho fotky často sám dlouho koukám a divim se, jak to zase hezky vyfotil.
MIrka Došlá
MIrka Došlápříprava nemovitosti - homestaging
Mirka Došlá je bytový designér. Možná ji znáte jako designérku z pořadu na ČT1 „Bydlet jako“. Spolupráci s Mirkou a jejím týmem si užijete i vy. Mirka má na starost přípravu nemovitosti před prodejem.
Libor Tupý
Libor Tupývirtuální prohlídky
Pan Libor Tupý je ze společnosti virtualspaces.cz a postará vždy se postará o perfektní virtuální prohlídku nemovitosti. Virtuální prohlídky jsou často velice užitečná věc, která dá možnost zájemcům prozkoumat nemovitost ještě před samotnou prohlídkou.
Matěj Kadlec
Matěj KadlecVideomarketing
Matěj je z firmy AVmarketing a je profík přes video a videoprohlídky.

Reální lidé, reálná slova.

karin brunclikova
karin brunclikova
16:09 22 Sep 20
S pánom Švarcem, byla skvělá spolupráce. Profesionál, spolehlivý s lidským přístupem.Doporučuji....
Markéta Kadlecová
Markéta Kadlecová
14:51 16 Sep 20
Pan Švarc byl při všech jednáních okolo pronájmu nemovitosti velmi ochotný, empatický a vysoce profesionální. Jeho služby mohu jen doporučit.
František Ventura
František Ventura
08:18 20 Aug 20
Hotel Aron
Hotel Aron
09:26 19 Aug 20
Vladimír Figar
Vladimír Figar
17:16 19 May 20
Pan Švarc je velmi profesionální, tímto bychom mu chtěli ještě jednou moc poděkovat za jeho práci, trpělivost a pomoc, kterou nám poskytl při výběru... bytu. Figarovičíst dál
Netolická Miloslava
Netolická Miloslava
12:53 24 Apr 20
S Jakubem Švarcem jsem prodávala byt na Praze 4. S jeho přístupem jsem byla velmi spokojená. Mohu jen doporučit.
Podívat se na všechny reference

 

Chcete prodat za nejvíce peněz? Kontaktujte mě. Vím, jak na to.

 Zavolejte na + 420 607 560 420 nebo napište na mail jakub.svarc@re-max.cz

Chci vám nabídnout nemovitost

Pojďme se osobně setkat!

Zakládám si na osobním přístupu, pro obě strany je důležité abychom se setkali – v kanceláři nebo nejlépe přímo ve Vaší nemovitosti. Provedete mě celým bytem nebo domem, pro budoucí obchod je důžité znát co nejvíce informací, které budou při prodeji Vaší nemovitosti zasadní. Povím vám také orientační cenu vaší nemovitosti.

Domluvíme se na podmínkách spolupráce

Pokud se obě strany rozhodnou pro spolupráci, přichází podpis exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy. Jiným způsobem než exkluzivně makléři RE/MAX se svými klienty nespolupracují. Vzor používané smlouvy máte ZDE k nahlédnutí. Rád Vám na osobní schůzce vysvětlím, všechny výhody tohoto exkluzivního zastupování.

Pomohu Vám připravit nemovitost na prodej

Přípravou myslím, všechny činnosti, které pomohou prodat Vaši nemovitost co nejvýhodněji a nejrychleji. Často pro své klienty zařizuji zejména úklid, drobné opravy nemovitosti a samotná příprava nemovitosti na prodej. Základem prezentace Váší nemovitosti budou kvalitní fotografie, případně natočení videoprezentace a u exkluzivních projektů i vlastní webová prezentace.

Zajistím prohlídky se zájemci

Díky propracovanému marketingu a dobře nastaveným podmínkám prodeje nalezneme potencionálního kupce. Na prohlídku zvu pouze prověřené klienty, kteří si mohou Vaši nemovitost doopravdy dovolit. Ve většíně případů si vyžádáme od majitele nemovitosti klíče, to umožní, abyste se mohli věnovat rodině nebo si užít hezký víkend na chalupě, zatímco budeme prezentovat Vaší nemovitost potencionálním kupcům.

Zajistím rezervaci. Nechám přípravit všechny potřebné smlouvy a dokumenty

Pokud klient projevil zájem koupit Vaši nemovitost, podepisujeme třístranou rezervační smlouvu. Již zde si určíme základní obrysy celé transakce a to zejména dohodnutou kupní cenu a dobu ve které bude podepsána kupní smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí. Při prodeji často zajišťuji připravu smluv včetně úschovy kupní ceny – nejčastěji u advokáta nebo u notáře. Pověřený advokát vypracuje veškeré smlouvy na míru daného případu. Nepoužívám žádné stažené smlouvy z internetu.

Vyřídím vše potřebné na katastru nemovitostí

Vypracování návrhu na vklad s přihlédnutím na snadný a rychlý převod vlastnických práv. V případě družstevního bytu komunikuji s bytovým družstvem a zajistím rychlý převod práv.

Předám nemovitost novým majitelům

Dohlížím na správné předání nemovitosti, zařizuji převod elektřiny nebo plynu na nového majitele.

Jaké podklady je dobré si připravit na první schůzku?

Prodej domu: nabývací titul, technické specifikace, půdorys, výměru pozemků, informace o okolí,
Prodej bytu: nabývací titul, ev. list, informace o hospodaření družstava, výši poplatků v rámci domu, informace o okolí atd.

Jaké jsou výhody exkluzivní spolupráce?

Díky exkluzivní zprostředkvotalelskému vztahu, je mi umožněno hájit vaše zájmy. Zejména pokud chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu.
Přečtěte si více o výhodách exkluzivní spolupráce ZDE.

Na jak dlouhou se exkluzivita podepisuje?

Standardně minimálně 2 nebo 3 měsíce. Během této doby poznáte, jestli Vám spolupráce se mnou vyhovuje. Pokud ne, tak smlouvu jednodušše oboustraně neprodloužíme.

Na čem závisí výše Vaší provize?

Výše provize je standardně stanovená na 3 až 5 % z vyjednané kupní ceny Vaší nemovitosti. Obecně platí, čím dražší nemovitost, tím se výše provize nižší. Minimální provize za zprostředkování činní 50 000 Kč.

Co to je ten HOMESTAGING?

Homestaging je moderní způsob prezentace nemovitostí. Spočívá v nadstandardní předprodejní příprave nemovitosti. Nemovitost se často vybaví nábytkem a bytovými doplňky, tak aby vypadala útulně, luxusně, prostě tak, aby vzbudila v kupujících zájem. Více o homestagingu si dozvíte v tomto článku na iDnes.cz.

Co to je to PENB? Týká se mě to?

Od 1. 1. 2013 je povinností každého majitele při prodeji i pronájmu bytu nad 50 m2 předložit kupujícímu tzv. „energetický průkaz.“ S vyhotovením průkazu Vám samozřejmě také pomůžu.

Chci prodat svoji nemovitost za nejvyšší cenu

Podívejte se na používané smlouvy

Zobrazit zprostředkovatelskou smlouvu (PDF)