Popis nemovitosti

Pokud hledáte byt, který si přizpůsobíte vlastní představě o bydlení, tak nepřehledněte tuto nabídku prodeje bytu na pražském Kamýku v ulici Zárubova.

Byt se nachází ve druhém patře (3.NP) panelového domu s výtahem. Momentálně je prázdný, v původním stavu a připraven na rekonstrukci.
Samořejmě, že byt lze také využít tak jak je a případně byt zrekonstruovat až v budoucnu. To je na vás.

Byt má dispozici 2+1 se samostatnou kuchyňí, dva prostorné pokoje se severní a jížní orientací. Prostorná vstupní hala s dostatkem místa na úložné prostory atd. Z původní ložnice je vstup na zasklenou lodžii.
Byt je vhodný pro všechy možnosti využití (startovací bydlení pro mladé, ale také jako bydlení pro rodinu nebo byt vhodný k následnému pronájmu).
Nabízí se také změna dispozice na 3+KK s menší ložnicí místo dnešní kuchyně a přemístěním kuchyně do vstupní haly.

Dům prošel revitalizací a zateplení fasády, opravou střechy, výměnou výtahu, výměnou elektrických stoupaček. Momentálně se připravuje oprava vnitřních společných prostor. Kvalitně jsou také opraveny všechny lodžie včetně zasklení.

Dobře fungující a komunikativní předsednictvo SVJ.

Dům se nachází v oblasti s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí a přímo sousedí s lesoparkem, který nabízí hezká místa pro odpočinek nebo procházky. Oblast s poměrně snadným parkováním blízko domu (větší parkovací plochy před domem).

Výběr z poplatků: fond oprav 1500 Kč, vytápění 1360 Kč, teplá voda 250 Kč, správa domu 237 Kč + spotřeba elektřiny a plynu.

K bytu náleží sklep v suterénu domu.

Prohlídky budou probíhat formou dnů otevřených dveří ve dnech (ST) 18.11 od 16:00 do 18:00 a (ČT) 19.11. od 11:00 do 13:00. Byt bude prodán případné nejvýhodnější nabídce dle preferencí prodávajícího. Prohlídky budou také možné pomocí videohovoru (FaceTime, WhatsUp, Viber atd.).

Budeme respektovat aktuální hygienická opatření současně se zachováním maximálního přínosu a komfortu pro zájemce o koupi – proto je nutná rezervace přesného času prohlídky.

Byt je možno financovat hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Spolupráce s ostatními makléři vítana. Jste makléř a máte klienta, který shání podobnou nemovitost ? Neváhejte přijít na prohlídku bytu.

Těším se na viděnou na prohlídce. Potřebujete vědět více informací ? Neváhejte mne kontaktovat.

 

Cena nemovitosti:

4.000.000 Kč 
V ceně je zahrnut celkový realitní a právní servis.
Provizi RK hradí prodávající.

Fotogalerie bytu

[FinalTilesGallery id=’3′]

Kde se byt nacházi?

O prodej bytu se staral

Bc. Jakub Švarc
realitní makléř RE/MAX Alfa

 

Kontaktujte mě a vyzkoušejte jiný přístup